Muudatused!

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
LoCo
Moderaator
Postitusi: 2136
Liitunud: L Aug 05, 2006 10:03 am
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Mul ei ole ka mozillaga probleeme :roll:
Art
Huviline
Postitusi: 331
Liitunud: E Aug 08, 2005 2:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Art »

Võib-olla oman siis vaimuhaiget arvutit. Igatahes tänud informatsiooni eest.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

viimastel päevadel on lehe ja foorumiga pidevalt probleeme ja muutuvad lühiajaliselt kättesaamatuks või aeglaseks. teenusepakkuja tegeleb asjaga ja loodetavasti on varsti kõik jälle stabiilne.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

uscha kirjutas:tekkis foorumisse 300. kasutaja ja mõtlesime (kriuks mõtles tähendab), et peaks seda tähistama ja õnnelik 300. kasutaja saab www.wehrmacht.pri.ee t-särgi (kui me järgmise hunniku neid valmis teeme millalgi). palju õnne!
Kuidas nende särkidega on - kas on hunnik juba tehtud või alles plaanis?
Kasutaja avatar
Asser
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: K Jaan 16, 2008 5:54 pm

Postitus Postitas Asser »

kes see õnnelik 300. isik on :D
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

kunagi sai jah õnnelikule 300. kiri saadetud aga ma pole siiani vastust saanud. ega ma ei teagi, kes ta on ja seda nüüdseks võimatu tuvastada ka, sest vahepealt on mõned kasutajad ära kustutatud ja järjekord segamini. särkide tegemisest nii palju, et kõik mis on tehtud on nüüdseks ära jagatud. aga KUI kunagi peaksin neid veel tegema siis annan siin kindlasti märku.

kuna ma juba siin teemas kirjutama hakkasin siis räägin natuke ka sellest "kõrtsust", mis siia sai loodud mõned päevad tagasi. ühesõnaga mõned aktiivsemad foorumikasutajad leidsid, et "mis mujale ei sobi" teemasse võiks postitada absoluutselt kõike ja teine osa kasutajatest leidis, et võiks jääda ikka ainult 2. maailmasõja teemadele. lõppkokkuvõttes jõuti otsusele, et kõige targem oleks teha selline nurgake, kus võib tõesti kõigest muust peale 2. maailmasõja rääkida.

nii, et asi pole lihtsalt selles et foorumit kuidagi kunstlikult suuremaks puhuda - sooviti sellise alafoorumi olemasolu ja ei näinud põhjust seda mitte luua. :wink:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

uscha kirjutas:särkide tegemisest nii palju, et kõik mis on tehtud on nüüdseks ära jagatud. aga KUI kunagi peaksin neid veel tegema siis annan siin kindlasti märku.
kas kusagil mõni pilt ka üleval on, millised need särgid välja tulid?
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

särgi seljal oli selline logo ..

Pilt
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Asser
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: K Jaan 16, 2008 5:54 pm

Postitus Postitas Asser »

kui palju sellise logoga särk maksab :roll:
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

logoga särk maksab näiteks särgi omahind + 50.- materjali ja töötasu. kui see on vastuvõetav siis ma võin lasta neid ühe portsu teha.

aga tegelikult tahtsin ma rääkida siin hoopis sellest, et uuel nädalal panen wabariigi lehele ( http://wabariik.wehrmacht.pri.ee/ ) üles uued fotod. olen nüüd 3 päeva jutti skänninud ja fotosid tuleb 2x rohkem kui varem oli ja tunduvalt parema kvaliteediga. praegu üleval olevad fotod võtan kõik maha ja panen asemele skänneerituna (praegused on maha pildistatud).

aga see praegune alalinkide süsteem on minu arvates selline segane ja palukski foorumlaste abi, et kuidas seda paremini süstematiseerida.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Postitus Postitas brunner »

Tere Taavi. Kas see" Wehrmacht.pri.ee" logo peab fotodel täpselt keskel olema?Keskel sarub see teks grupipiltide korral täpselt inimeste mordadele. Kuskil serval oleks ehk vähe häirivam aga nähtav igal juhul. Vöi tekitab see liigutamine hunniku lisatööd?
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

ei sellega kirja paigutamisega ei ole mingit probleemi :wink:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Too logo olli vanaset ikke turjal, seega poogen mes vastatulijad arvavad. Takka tümitajatel juba kindel plaan ammuste, seega Brunner ää põe! :D :D
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

Viimastel nädalatel on esinenud hetki, millal koduleht/foorum on ajutiselt ligipääsmatu. Teenusepakkujalt sain kirja, et praegused serverid on ülekoormatud ja lähiajal ostetakse juurde 2 uut serverit, mis peaksid siis olemasolevatelt koormust vähemaks võtma. Loodetavasti on varsti selline ajutiste "koomade" probleem lahendatud.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

uscha kirjutas:Viimastel nädalatel on esinenud hetki, millal koduleht/foorum on ajutiselt ligipääsmatu. Teenusepakkujalt sain kirja, et praegused serverid on ülekoormatud ja lähiajal ostetakse juurde 2 uut serverit, mis peaksid siis olemasolevatelt koormust vähemaks võtma. Loodetavasti on varsti selline ajutiste "koomade" probleem lahendatud.
Ehk tasuks MaSu tingimustes ka alternatiivsetelt teenusepakkujatelt pakkumisi küsida? Tegelikult neid pistelisi ühenduse "koomasid" on neil teab kui kaua juba esinenud.
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”