Metsakannikad

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Metsakannikad

Postitus Postitas ivalO »

:D Sorri Kriuksu ees, aga Sa lõid Voitkade teema ukse kinni just enne, kui ma sain teema Saksa peale keerata!
Vaatasin minagi esmakordselt seda sommide vändat linalugu.
Ja silma jäi ühe venna laigujopp!
Kas ei ole ekraanil (korduv kaader) parempoolsel jeekimil iseõmmeldud platanenmustrist (seega eeldan, et telkmantlist) tagi?
Või oli see silmapete?
Viimati muutis ivalO, K Veebr 28, 2007 2:54 pm, muudetud 5 korda kokku.
Kasutaja avatar
Niederland
Veteran
Postitusi: 1957
Liitunud: P Dets 11, 2005 6:25 pm
Asukoht: Armee-Abteilung Narwa 1944

Postitus Postitas Niederland »

Kriuks kirjutas:Kuna jooksev jutulõim jääb oma sisult järjest kaugemale foorumi põhiteemast siis lõikame selle siinkohal läbi. Kamraadidel aga paluks taas pühenduda teemakohaste ( eestlased saksa sõjaväes ) probleemide lahkamisele ...
mis mujale ei sobi/varia

siin võib niisama lobiseda - seoses tulevaste üritustega, möödunud üritustega, filmidest - või kasvõi sellest, kuidas hoburästad su maasikasaagi ära sõid ...
:? Mitte, et ma protesteeriksin, aga asi on vastuolus.
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Niederland kirjutas:Mitte, et ma protesteeriksin, aga asi on vastuolus.
Peatselt see vastuolu kaob 8).
Kasutaja avatar
Niederland
Veteran
Postitusi: 1957
Liitunud: P Dets 11, 2005 6:25 pm
Asukoht: Armee-Abteilung Narwa 1944

Postitus Postitas Niederland »

Mina jälle arvan niimoodi, et kui mingi teema on juba tehtud, mis kustutamisele ei kuulu, siis võiks ju arutelu edasi käia. Miks on lukku panemine parem variant?
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Kurb on tõeste, et siin voorumis kasvavad teemad mis ei oo seotud II M s perioodis tegutsenud eestlastega saksa sõjaväes. Vaid ilmnevad igasugused põhikooliaegsed joonistused vai teab mis asjad mis tuletavad mulle lasteaijapäävi meele ja pidev vaidlus kõrvalistel teemadel, millele jah, ma ise ka sõna sekka ütin. Aga kuna tegu on alavoorumiga kus võib niisma teistel teemadel lobiseda siis ei saa seda ju takistatta...kui võtta see voitka teema. Vähemalt on mingigi arutelu ja tõekspidamised (kuidas kellegil), mitte lihtsalt kommentaaride rodu, mille võib kokku võtta sõnadega VÄGA ÄGE ja väikse naerva kollase näoga Ennem lükata kraavi teemad kus ons eelmainit joonistused ja muud lapsikused. Ärge palun keegi seda isiklikult võtke. Lihtsalt püüaks voorumi hoida natuke asjalikuma.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Nääd, ei kuule ega näe keski! :shock:
Kindlasti on foorumis nn. voitka fännid, kellel eelmainit film riiulil olemas. Pöördun siis nende poole - vaadake seda laigujoppi, kas on plaataniga tegu või on BW flecktarn?
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Postitus Postitas brunner »

Kriuks kirjutas:
Niederland kirjutas:Mitte, et ma protesteeriksin, aga asi on vastuolus.
Peatselt see vastuolu kaob 8).
Kas kamraad Kriuks plaanib teema-mis mujale ei sobi/varia-hingusele saata :cry:
mudu oli ju päris huvitav lugeda mida voorumirahvas metslastest arvab. möllu ku palju.
kuram ,ma pöle veel viitsinu seda pötrade kartukakangelaste kinu vahtida ja ega ei vahiks ka-olgu vöi kahurid kaadrites.
Lihtsalt omal ajal nämmutas telekas seda asja nii pailu ,et ära tüütas.

A see kurtka värk päris huvitav -äkki saaks kaadrist pildi?!
Viimati muutis brunner, K Veebr 28, 2007 5:43 pm, muudetud 1 kord kokku.
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Mia nägin ja kuulin seda siis kui oli dok kaader uudistes kus istusid laua taga. Ja vaadin esimese hooga ka, et tohhoo ss laik seljas. Aga pärast lehest pilti üle vaadates oli fleck.
Aga vilmi pole näinud, mis sääl oli. Ju ikke sama kaader. Vai siis vaadati vana dok kaaderit ja tahati sama autentset teha aga jopp Aivaril ammu minema visatet ja nii ei jäänudki muud üle kui rekvisiitide laust kunagi välirätsepatööna tehtud plataanejaki välja tuua.
Kasutaja avatar
Niederland
Veteran
Postitusi: 1957
Liitunud: P Dets 11, 2005 6:25 pm
Asukoht: Armee-Abteilung Narwa 1944

Postitus Postitas Niederland »

Filmi olen näinud, kuid lõpuni ei vaadanud. Küllaltki igav ja üksluine. Voitkade teema oli vahepeal kuum ja kui mainiti, et nendest valmib film, siis oli küll suur soov filmi näha. :)
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”