Vestlus Saksa politseiga

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Üksik Hunt

Vestlus Saksa politseiga

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Läksin siis täna lõunal saksas hamburgerit sööma, aga kuna mac´is oli palav võtsin jope seljast ning asusin pahaaimamatult sööma. Ei saanud veel burgeritki lõpetatud kui mu juurde saabus politsei, keegi oli näinud mu tätoveeringut varruka alt paistmas ja pani hetkest kitse. Politsei juhtis mu tähelepanu pisiasjale, et neil on sellise sümboolika eksponeerimine avalikult keelatud jne. Ma küsisin, et mis me siis teeme, kas lõikame mul käe maha nüüd et neil hing rahul oleks :oops: , aga öeldi, et kanna pikki varrukaid ja probleemi pole samas mainiti, et kui keegi veel neile kaebab, siis saan trahvi. Vot siuke värk - saksa riik on küll üks eriline kitse riik!
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Siis sealsetesse randadesse oma veregrupi märgia asja pole :shock:
jrgen20
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: E Nov 14, 2005 2:33 pm
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas jrgen20 »

Tea kas nüüd hakkab ka Eestis selline asi toimuma?
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Eestis vaevalt selline asi toimuma hakkab, sest tegelikult on mul poliitiliselt korrektne tätoveering ja neile ei meeldinud lihtsalt kiri mu käel (tõlgituna eestikeeli - minu au on truudus) mitte veregrupp, muud sümbolid neid ei kottinud.
ludvig
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: R Sept 29, 2006 8:52 pm

Postitus Postitas ludvig »

sakslase on yldse igavesed kitsed. käisin seal tuttava perega koos (ka väikesed lapsed olid kaasas) niisama viinamarjamägedel jalutamas ja juba pandi kitse ja vömmm oli kohal.kusjuures niikaua kui dokumente kontrolliti,hoidis yks ment kätt kogu aeg kabuuril.täitsa haiged---ja kolm alla 10a last olid sealkörval.
Kasutaja avatar
Priit222
Kasutaja
Postitusi: 72
Liitunud: R Apr 07, 2006 4:47 pm

tuli ka lugu meelde

Postitus Postitas Priit222 »

aastaid tagasi sai käidud taanis noortelaagris ja nagu ikka oli seal igat sorti inimesi koos. üks taani black metali vend sodis öösel mu parajalt kulunud teksadele, mis kuivasid õues nööril sellise suure haakristi perse peale. hommikul nägin seda ja ei teinud välja, kuna püksid pidin peale laagrit "suvila leivale saatma". siis aga nägid seda haakristi miskid saksa neiud ja oleks äärepealt langenud nende kamba tuuseldada. vabandasin siis ja ütlesin et keegi sodis ja tegi halba nalja. ise ei saanudki aru, et mis värk nii väga selle haakristiga ikka on. aasta oli siis 1996 :D
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Loodame

Postitus Postitas kortik »

Loodame, et meie seadused ei lähe nii hulluks, et meid hakatakse vastutusele võtma selle eest, kui üks kamraad foorumis teistele kamraadidele oma aasta inventuuritulemusi või kollektsiooni näitab. Mis sest, et tihti näha koledaid haakriste ja jubedaid punatähti...
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
Waffen
Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: R Sept 01, 2006 9:23 pm
Asukoht: Raplamaa

Postitus Postitas Waffen »

Viimane nali sakslastelt on soov paremäärmuslus ära keelustada.
Art
Huviline
Postitusi: 331
Liitunud: E Aug 08, 2005 2:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Art »

Minu jaoks on igasugune äärmus mõistuse vastane, samuti see, et politseid sellised väikesed asjad häirivad. Umbes sama absurdne kui hiljutine Prantsuse kohtu otsus keelata seasupi pakkumine hooldeasutustes ära.
Kasutaja avatar
moosivaras
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: N Jaan 05, 2006 12:13 am

Postitus Postitas moosivaras »

no ma ütleks et leidub ilmas kah igasuguseid :wink:
"Sõja ajal seadused vaikivad."
"Kuni eksisteerivad suurriigid, on sõda vältimatu."
"Kui ihkad rahu, siis valmistu sõjaks."
"Sõda on poliitika jätkamine teiste vahenditega."
"Kiireim viis sõja lõpetamiseks on selle kaotamine."
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

Asi pole mitte niivõrd seadustes kui rahvas endas. Osa rahvaid lihtsalt armastavad võimudele kaebamas käia (pole siis vahet mis võimule), teised saadavad jälle võimuesindajad vähemalt mõttes alati pikalt ja teevad ikka nii nagu ise heaks arvavad.

Sakslased on oma võimukuulekuse ja lolli käsutäitmise poolest juba ammu kuulsad. Täna kaebavad Meine Ehre heisst Treue peale, 70 aastat tagasi oleks kohe ära kitutud kui oleks olnud viisnurk kuhugi tätoveeritud.
Kasutaja avatar
Tõnis
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: E Jaan 23, 2006 4:38 pm

Postitus Postitas Tõnis »

Ja jah eks siin mängib (üli)suurt rolli ka üle 60 aasta raju okupatsiooni, koos ajupesuga.
Paljud saksad (muulastest rääkimata) isegi arvavad ja usuvad ,et sakslased vabastati nende endi käest siinpuhul siis kurjadest natsidest. :lol:
Tegelen mudelite ja mootorratastega.
http://www.album.ee/user/30009339
Kasutaja avatar
Niederland
Veteran
Postitusi: 1957
Liitunud: P Dets 11, 2005 6:25 pm
Asukoht: Armee-Abteilung Narwa 1944

Postitus Postitas Niederland »

Paljud saksad (muulastest rääkimata) isegi arvavad ja usuvad ,et sakslased vabastati nende endi käest siinpuhul siis kurjadest natsidest. Laughing
Ma arvan, et need, kes jäid lääneliitlaste alale, võisid tõesti õnnelikud olla ja õigusega arvata, et neid vabastati.
ludvig
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: R Sept 29, 2006 8:52 pm

Postitus Postitas ludvig »

yks töestisyndind lugu mis näitab sakslaste pimedat kuuletumist vormikandjatele. juhtus see vist 18.saj. löpul.
yks kodanik kes sai just vanglast välja ostis omale kahe marga eest kaltsupoest kapteni mundri. seejärel marssiss kohalikku kadetikooli,kamandas endaga kaasa kymme kadetti ja läks joonelt kohalikku linnavalitsusse, lasi arreteerida linnapea ja kassiiri ning vöttis linnakassast 5000 marka "asitöenditeks" .siis käskis viia vangid vanglasse ja kadus koos rahaga.
mis linnas see juhtus ei mäleta aga sellele mehele on seal ka väike mälestuskuju pystitatud sellesama teo eest.
Kasutaja avatar
wolf
Kasutaja
Postitusi: 51
Liitunud: T Okt 11, 2005 10:25 am
Asukoht: tartu

Postitus Postitas wolf »

Peale sõja lõppu -45 ndal aastal üritasid jõuda paljud sõdurid lääne poole, et seal ennast vangi anda amidele. Kuid polnud seal amide laagrites ka normaalne elu. Suur nälg, haigused ja suremus. Hiljem anti laagrid punaarmeele üle. Polnud punast risti kusagil näha. Kirjutesin sellest sest endale tuli see väikese üllatusena...
Kellele kätte satub lugege Pataljon "Narva" ajalugu lll osa - "Visadus võitis". Veteranid pajatavad oma mälestusi :wink:
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”