Ettepanekud!

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Mõned tagasihoidlikud ideed und ettepanekud oleksid.

1. Kuna foorum on eestlasest saksa sõjaväes, siis võiksid foorumi teemade alajaotused olla eesti ja saksa keeles. Praegu on eesti ja inglise keeles. Inglise keelt niigi igalpool.

2. Kollektsioonide osa võiks tõesti olla vaid sisselogitud kasutajatele.

3. Võiks olla võimalus, et saaks pilte otse kirjutatud teema juures serverisse uploadida.

4. Mingi RSS võimalus juurde aretada (phpBB jaoks on RSS asju olemas)

Saan aru, et hetkel põhiaur uue marketenderi aretuses, aga ehk jõutakse kunagi ka siia tagasi :)
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

hea, et keegi vähemalt viitsib mingeid ettepanekuid teha :wink:

1. inglise keelseks tegin sellepärast, et siin on mõned kasutajad ka ameerikast, rootsist ja saksamaalt ja inglise keelt mõistavad nad kõik. oleks teinud saksa keelseks siis oleks ameeriklased ja rootslased hätta jäänud.

2. kollektsioonide alafoorumi võib teha küll suletuks. aga selle kohta võiksid ennem siis mõned aktiivsemad külastajad oma arvamust avaldada.

3. piltide postitamist sellisel kujul nagu te mõtlete vist ei saagi siin foorumis teha. või saab? kui saaks oleks tore ja ma laseksin kellegil pädevamal ära teha.

4. ei ole nii kursis it värgiga. aga ma räägin mõne tuttava itimehega ja ehk õnnestub siia veel midagi külge pookida, et asjalikum oleks.

ja vastupidi - viimasel ajal olen väga vähe tegelenud oma lehe müügiosaga. aivo (yksik hunt) tegi nüüd oma lehe, mis on puhtalt netipood ja tema lehel ja minu wehrmacht.pri.ee lehel ei ole omavahel mitte mingisugust seost.
olen üritanud tegeleda viimasel ajal just kodulehele uue materjali lisamisega. näiteks eile öösel panin wabariigi osa alla üles eesti sõjaväe vormide joonised, mida olin siin mitu päeva skänninud ja töödelnud. need ei ole küll eriti detailsed aga kuna midagi paremat võtta pole siis ehk on mingisugune abi neist ikka - http://wabariik.wehrmacht.pri.ee/vormid/vormid.php

aga lehe müügiosast nii palju, et nädalalõpus panen oma marketendri osasse ka paar vidinat müüki - loomulikult mitte nii palju kui aivo lehel.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Punkt 2. Milleks vaid kasutajatele? Nii või naa on ju asjade ekponeerija teatud mõttes edev nö. , et näitab teistelegi omi asju. Fotomaterjalist saavad kasu teised foorumi kasutajad ja ka külastajad(keda paistab suht vähe olevat). Isegi ründan vahest suvaliste otsingusõnadega vällamaa voorumeid, et mõnele vidinale rohkem selgust leida, miks mitte siit?
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Ma just rõhutaks, et foorum võiks järgida tava"Eestlastest saksa sõjaväes".
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Mõtisklesin punkt 2 osas pikalt ja laialt ning tegelikult olen kamraad Majakavahiga täiesti nõus. Kui inimene külastab mingit muuseumi või väljapanekut siis tuleb tal ju tavaliselt osta pilet, eelregistreeruda vms :roll: . Arvan samuti, et meie "kollektsiooniruumi" ees võiks tõesti olla mingi "uks", mis markeeriks huvilise saabumise ning lahkumise.

Samas võib tõesti ennustada reg. foorumikasutajate tormilist kasvu, sest paljud tahaks vast näha, et mis seal f... "ukse" taga nüüd siis toimub :D ...
Viimati muutis Kriuks, R Mär 07, 2008 9:39 pm, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

sellisel juhul ei ole Sa nõus mitte plekkpeaga vaid majakavahiga :wink:

aga ega külastajad ei olekski teadlikud selle alafoorumi olemasolust. see tuleks neile nagu üllatusena peale seda kui nad on registreerunud.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

uscha kirjutas:aga ega külastajad ei olekski teadlikud selle alafoorumi olemasolust
Said vist valesti aru :roll:. Mõtlesin sedapsi, et alateema on nähtav avalehel märkega "ainult kasutajatele" ...
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

ahsoo.
sedasi ka võimalik jah.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

uscha kirjutas:sellisel juhul ei ole Sa nõus mitte plekkpeaga vaid majakavahiga
Minu viga :oops:. Parandasin ära!
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Postitus Postitas brunner »

Appi,kui te selle punkt 2 ainult logimisega nähtavaks teete-pean ma oma parooli lühemaks tegama :shock: ,no ei viitsi-las olla ikka nähtav köigile.
Ma ju pildid selleks teengi ,et rahvas nääks ja vastutasuks tahaks näha ka teiste pilte.
Orgunnige aus ja avalik hääletus selles osas.
Sa majakamees näita palun mulle privas ,mis hääd saksmannide nassu Sul sääl on?! Lihtsalt ei saa aru selle uuenduse möttest! Vat nii loll olen.
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Postitus Postitas divine »

Ma kaldun ka pigem selle poole, et ka logimata külaline saaks kaunikujulisi sõjasaaduseid kaeda. Ei tohiks ju kellelgi tükki küljest või krooni taskust võtta, kui su asju pisut rohkem huvilisi näeb?
RVO
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: T Aug 15, 2006 10:54 pm
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas RVO »

pole teab mis lõuapoolik ja sõnavõtja aga ei näe ka mina põhjust tekitada "ainult kasutajatele" alateemat. Või hakkaks hoopis ainult privas oma kollektsioone näitama :lol:
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Punkt 2 oli ettepanekutes seetõttu, et eelmisel lehel kaks kamraadi olid juba selle ettepanekuga välja tulnud.

Hetkel saab suvaline anonüümne külastaja vaadata, kellel millised kogud on, ehk teisekülje pealt - kellelt mida oleks võimalik varastada. Vabandust, et ma nii otsekoheselt väljendun.
RVO
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: T Aug 15, 2006 10:54 pm
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas RVO »

No kui juba sellised hullud pätid olekski kuskil tegutsemas siis mis neil viga endale konto teha :? ja ega see aadressi väljapeilimine ka vist väga lihtne ei ole.
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Kogusid on näidatud ju aastaid ja ei ole veel kuulnud, et kellelgi oleks sisse murtud. Need, kel "elektrikud" kodus rivis, ei luhvtita neid ju grupipiltidel niikui nii. Või on neil siis hundijahikoerad ja karurauad aias ootel :D
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”