T-34 pardanumbriga 313

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Parabellum »

Kriuks kirjutas:
Parabellum kirjutas:See on Lagedi muuseumi tank.Tehti ennem filmimist ka korda.Sõidab ja möirgab...
On see ikka kindel, et Lagedi? Ma hiljuti kuulsin mingit Venesse müümise juttu :roll: ...
Täiesti!
Kuidas seda nüüd ütelda... muuseumi omaniku näol tegemist mu äiapapaga. On olemas ka video kuidas tank käima/sõitma pandi.Sõidu ajal ka seest filmitud. :D :D :D
"Si vis pacem,para bellum."
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas funker »

Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Kriuks »

Parabellum kirjutas:Täiesti!
Siis on hästi! Nüüd mul lihtsalt võimalus külajuttude levitajad paika panna 8) ...
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas uudishimulik »

Kriuks kirjutas:
Parabellum kirjutas:Täiesti!
Siis on hästi! Nüüd mul lihtsalt võimalus külajuttude levitajad paika panna 8) ...
Su76 läks sealt venesse.
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Parabellum »

uudishimulik kirjutas:
Kriuks kirjutas:
Parabellum kirjutas:Täiesti!
Siis on hästi! Nüüd mul lihtsalt võimalus külajuttude levitajad paika panna 8) ...
Su76 läks sealt venesse.
Kui kellegil on midagi enda kogus siis on ju kogu omaniku enda asi,mida ta oma kogus olevate asjadga teeb... Millegipärast on selle Su76-ga seotud väga paljud linnalegendid.Samuti leidub alati keegi kes on väga tark ja teadlik asjade "tegelikust" olemusest. Eestis müüakse iga päev kollektsioneeritavaid esemeid ning elu läheb edasi.
"Si vis pacem,para bellum."
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas uudishimulik »

Parabellum kirjutas:
uudishimulik kirjutas:
Kriuks kirjutas:
Parabellum kirjutas:Täiesti!
Siis on hästi! Nüüd mul lihtsalt võimalus külajuttude levitajad paika panna 8) ...
Su76 läks sealt venesse.
Kui kellegil on midagi enda kogus siis on ju kogu omaniku enda asi,mida ta oma kogus olevate asjadga teeb... Millegipärast on selle Su76-ga seotud väga paljud linnalegendid.Samuti leidub alati keegi kes on väga tark ja teadlik asjade "tegelikust" olemusest. Eestis müüakse iga päev kollektsioneeritavaid esemeid ning elu läheb edasi.
Ära ole nii tundlik antud teemal. :D Elu läheb edasi.
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Parabellum »

uudishimulik kirjutas:
Parabellum kirjutas:
uudishimulik kirjutas:
Kriuks kirjutas:
Parabellum kirjutas:Täiesti!
Siis on hästi! Nüüd mul lihtsalt võimalus külajuttude levitajad paika panna 8) ...
Su76 läks sealt venesse.
Kui kellegil on midagi enda kogus siis on ju kogu omaniku enda asi,mida ta oma kogus olevate asjadga teeb... Millegipärast on selle Su76-ga seotud väga paljud linnalegendid.Samuti leidub alati keegi kes on väga tark ja teadlik asjade "tegelikust" olemusest. Eestis müüakse iga päev kollektsioneeritavaid esemeid ning elu läheb edasi.
Ära ole nii tundlik antud teemal. :D Elu läheb edasi.
Just! :D :D :D
"Si vis pacem,para bellum."
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas plekkpea »

SU-76 müük oli aus?
10 ploomi=3 õuna, 1pirn. 6 ploomi, 1 õun= 1 pirn. Mitu ploomi kaalub 1 pirn?
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Parabellum »

plekkpea kirjutas:SU-76 müük oli aus?
Mis oli ebaausat?Kas see,et vastavatel ametiasutustel ei olnud küsitud summat maksta?Ametiasutustele pakuti esimesena.Pakuti kuna sedasi nõuab seadus ja pakkumise aluseks oli turuhind. Kui müüd midagi maha turuhinnaga,siis kus on konks??Kas oleks pidanud raha jagama filmitegijatele hingehaavade raviks?Ilgelt palju on kuulujutte liikvel,kuid ma ei ole kedagi näinud seal Lagedil isiklikult küsimusi esitamas antud loo kohta.MItte,et see mind väga ärritaks,aga lihtsalt kogu "tõene" info pärineb kusagilt kellegilt,kes teab kedagi....
Äkki oleks siis need näpuga näitajad ka ise nii mehed ning läheks ja pakuks kasvõi oma abi tehnika hooldamisel ja korrastamisel.Millegipärast ei ole kedagi....
Viimati muutis Parabellum, E Okt 07, 2013 9:14 am, muudetud 1 kord kokku.
"Si vis pacem,para bellum."
ugandiklubi
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: R Sept 23, 2005 9:15 pm
Asukoht: TARTU

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas ugandiklubi »

:D :D :D :D
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Kriuks »

Parabellum kirjutas:Äkki oleks siis need näpuga näitajad ka ise nii mehed ning läheks ja pakuks kasvõi oma abi tehnika hooldamisel ja korrastamisel. Millegipärast ei ole kedagi....
No mis jutt see siis nüüd on? Kunagi sai näiteks lausa isiklikult initsiatiiv haaratud ja altruistlik pakkumine tehtud aga kogu plaan jooksis lörri Lagedi-poolse huvipuuduse (või mille iganes) tõttu :roll: ...
Toonase teemakäsitluse leiab siit: http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/v ... taastamine
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Parabellum »

Kriuks kirjutas:
Parabellum kirjutas:Äkki oleks siis need näpuga näitajad ka ise nii mehed ning läheks ja pakuks kasvõi oma abi tehnika hooldamisel ja korrastamisel. Millegipärast ei ole kedagi....
No mis jutt see siis nüüd on? Kunagi sai näiteks lausa isiklikult initsiatiiv haaratud ja altruistlik pakkumine tehtud aga kogu plaan jooksis lörri Lagedi-poolse huvipuuduse (või mille iganes) tõttu :roll: ...
Toonase teemakäsitluse leiab siit: http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/v ... taastamine
Nagu ma aru saan,siis sa ei usu külajutte ja küsid ise otse.Teema oli selles tankis mis vedelaks tehti ning peale seda on terve armee näpuga näitajaid,kes teavad täpselt milliste salapäraste tehingutega see maha müüdi. Kuid kahjuks ma ei ole tõesti näinud seal kedagi nendest oma abikätt pakkumas. Sinu ettevõtmise ees müts maha ja minupoolsed vabandused...
Kui on huvi midagi taolist korrata,siis muuseumi huvipuuduse taha enam asi ei jää....
"Si vis pacem,para bellum."
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Väga huvitab millist abikätt üks raskest rauast SU vajab?.Värvimist?. Kas see Su oli siin meie maal siis nii suures hävimisohus,et tuli muuseumikogust maha müüa?.
Aga iga päev müüakse siin midagi välismaale sandikopikate eest maha.Ja kindlasti palju olulisemat,kui see tühine SU,mida siin kindlasti iga põõsa taga vedeleb :D .
Eks mõnede muuseumitega on jah nii,et kogusid tuleb väjamaale maha müüa.Mis teha-rasked ajad!.Majanduslangus,pangavõlad jne.Elu on selline :cry:
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas Parabellum »

Hall Kardinal kirjutas:Väga huvitab millist abikätt üks raskest rauast SU vajab?.Värvimist?. Kas see Su oli siin meie maal siis nii suures hävimisohus,et tuli muuseumikogust maha müüa?.
Aga iga päev müüakse siin midagi välismaale sandikopikate eest maha.Ja kindlasti palju olulisemat,kui see tühine SU,mida siin kindlasti iga põõsa taga vedeleb :D .
Eks mõnede muuseumitega on jah nii,et kogusid tuleb väjamaale maha müüa.Mis teha-rasked ajad!.Majanduslangus,pangavõlad jne.Elu on selline :cry:
Njaaa...ei oskagi enam midagi kosta selle peale. Tank tõesti koosneb ainult värvist ja ei millestki muust.Isegi käima läheb värvi abil. Kui mingi jupp on katki siis pole hullu,värvime üle ja asi jälle korras. Simpel !! Natuke irooniline tuli mu vastus,kuid ma tõesti oma rumala peaga olen siiamaani aru saanud,et seal on midagi enamat kui lihtsalt värv.
Sealne muuseum on eralõbu ja millegi müügiga tehakse võimalikuks millegi uue soetamine või olemasoleva taastamine. No hard feelings.....
"Si vis pacem,para bellum."
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8179
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: T-34 pardanumbriga 313

Postitus Postitas ivalO »

Nagu aru saan, käib nüüdsest kogu Lagediga seonduv infovahetus läbi sinu?
Hoia siinset rahvast ikka kursis, kui uute ja põnevate eksponaatide soetamiseks läheb.
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”